O nás

Zubní klinika DSmile poskytuje prvotřídní stomatologické služby pro každého, komu záleží na dobrém zdraví i atraktivním vzhledu, pro něž je poctivá a kvalitní péče o zuby nezbytností. Protože je naší filozofií poskytování té nejlepší možné péče všem našim pacientům, používání nejmodernějších přístrojů a špičkového vybavení je u nás samozřejmostí, stejně jako průběžné zavádění nových technologií a postupů v souladu s nejnovějšími poznatky stomatologie. Každému pacientovi je věnována maximální pozornost a komplexní péče, na které se vždy podílejí všichni naši zubní lékaři. Ti potom udělají vše proto, aby byl každý zákrok co nejméně nepříjemný a bolestivý.

Špičkové vybavení!

Všichni zubaři kliniky DSmile jsou zkušenými profesionály, kteří se neustále vzdělávají a udržují v kontaktu s vývojem celého oboru. K dispozici pak mají nejmodernější vybavení, které zahrnuje např. špičkový počítačový tomograf Sirona – Ortophos SL 3D, díky němuž je možné provádět vysoce kvalitní diagnostiku pacienta při udržení minimální úrovně ozáření. Jednotlivé zákroky potom mohou být ještě kvalitnější a preciznější díky mikroskopu proslulé značky Carl Zeiss, neboť stomatolog s ním má za všech okolností detailní přehled o celé oblasti, ve které zákrok provádí. Piezochirurgický přístroj Satelec pracující na principu ultrazvuku zase představuje vrchol v kostní chirurgii a umožňuje zubnímu lékaři provádět zákroky s velkou přesností, bezbolestně a šetrně. Samozřejmostí je i třístupňová sterilizace všech používaných nástrojů nebo virtuální plánování zákroků. Zkrátka, všechny námi nabízené služby jsou prováděny na těch nejmodernějších zařízeních!

Nejen prvotřídní vybavení, ale
i dlouholeté zkušenosti!

Existuje však i něco důležitějšího než dokonalé, nejmodernější vybavení. Tou skutečně nejdůležitější věcí jsou – a vždy budou – lidé. Všichni naši zubaři jsou zkušenými profesionály, kteří se neustále vzdělávají a sbírají nové zkušenosti na mezinárodních konferencích a sympoziích. Velmi důležitou součástí filozofie kliniky DSmile je vzájemná komunikace našich stomatologů a vy si tak vždy můžete být jistí, že se vám a vašim zubům bude věnovat celý tým. Prostřednictvím této komunikace a konzultace je zajištěno, že pro vás bude vždy vybrána ta nejvhodnější a nejlepší možnost, ať již se jedná o malý zákrok, estetickou úpravu, větší operaci nebo kompletní rekonstrukci celého chrupu. Každý zákrok je pro nás důležitý a je mu věnována maximální pozornost.

Osobní přístup a maximální informovanost každého pacienta je další samozřejmou věcí. Našim pacientům dále poskytujeme komfortní služby zahrnující i parkování v garážích zdarma, platbu kartou či sobotní ordinační hodiny (po předchozí dohodě potom i v neděli). Naším cílem je, aby se pacient od začátku do konce každé své návštěvy cítil příjemně a v centru pozornosti. Naši zubní lékaři i celý tým zubní kliniky DSmile jsou připraveni pro vaši spokojenost udělat maximum, a proto neváhejte a kontaktujte nás!