Zuby na splátky

Zuby na splátky od společnosti Essox

Objednat

Složitá ekonomická situace je jedním z mnoha následků epidemie Covid-19 a nutí nás přemýšlet o zlepšení platebních podmínek pro stomatologické služby. Klinika dSmile společně se společností Essox připravila pro naše budoucí i současné klienty možnost rozdělení platby za stomatologické služby na splátky bez navýšení. 50% z celkové částky za ošetření se dá rozdělit na splátky na 24 měsíců bez navýšení. Nabídka ovšem platí pouze v případě, že celková částka je od 200 000 Kč.

Jaké podmínky musíte splnit, abyste mohli dostat splátky bez navýšení:

  1. Zavolejte na naší kliniku a získejte konzultaci ohledně otázek, které vás zajímají. Tato konzultace je zcela zdarma a pomůže vám rozhodnout se, zdali je naše klinika pro vás to pravé nebo ne. Telefonicky vám sdělíme, jaké jsou možnosti řešení vašeho problému a odhadovanou cenu. Pokud máte nějaké obrázky, můžete nám je poslat e-mailem.
  2. Přijďte na diagnostiku na kliniku dSmile. Během diagnostiky budeme shromažďovat všechna potřebná data pro vypracování léčebného plánu: počítačová tomografie, skenování, fotodokumentace a vyšetření. Na základě získaných údajů vám nabídneme optimální plán léčby a finanční kalkulaci. Diagnostika stojí 5500 - 6500 Kč. Pokud jste s plánem léčby a cenovou nabídkou spokojeni, zašleme vám odkaz pro kontaktování společnosti Essox.
  3. Prostřednictvím tohoto odkazu budete moci odeslat všechny potřebné dokumenty společnosti Essox. Zvažování možnosti rozdělení platby na splátky bez navýšení trvá v průměru 7 pracovních dnů.
  4. Pokud Vám společnost Essox schválila splátky bez navýšení, můžete převést 50% částky na ošetření na náš účet. Dalších 50% na nás převede společnost Essox.
  5. Poté se už pustíme do vytvoření vašeho neodolatelného úsměvu!

Objednejte se k nám    Jakmile to bude možné, ozveme se vám s návrhem termínu.