Z titulních stránek společenských magazínů, televizních obrazovek i z velkých pláten kin na každého z nás zhlížejí mnohé celebrity, které mají jednu společnou věc – dokonalý úsměv. Jakkoliv vzhled nevyjadřuje kvalitu člověka, je zcela přirozené, že bychom se k nim v tomto ohledu chtěli přidat a podobně svůdný úsměv vlastnit také.

Současná stomatologie nám naštěstí nabízí řadu možností, jak napravit nejrůznější nedostatky našeho chrupu, ať již mají svůj původ v lhostejnosti přírody k našim touhám po slušivém úsměvu, nebo v naší vlastní nedůslednosti při starosti o ústní dutinu. Jednou z nejsnazších, nejrychlejších, nejšetrnějších a obecně nejlepších cest, kterou se při vylepšování chrupu vydat, je potom aplikace keramických fazet.

Zubní fazety

Zubní fazety překrývají přední plošky zubů, u kterých se nám nelíbí barva či tvar, vadí nám výplně, defekty, a dokonce je s pomocí fazet možno v menší míře napravit i špatné postavení. Prvním krokem při aplikaci fazet je vždy důkladná prohlídka chrupu a konzultace, v rámci které se dozvíte vše potřebné. Předtím, než lékař přistoupí k tvorbě vlastních fazet, je třeba odstranit kazy, nahradit staré výplně apod. Následným krokem je potom vytvoření otisku nebo skenování a v posledním kroku připevnění fazet.

Keramické fazety jsou zdravotně nezávadné, k zubům šetrné a odolné. Svojí barvou a dalšími optickými vlastnostmi skvěle imitují vzhled skutečné zubní skloviny a výsledný dojem je tak vždy velmi dobrý. Barva fazety je navíc dlouhodobě stálá. Velkou výhodu představuje i fakt, že ve chvíli, kdy se jedna fazeta poškodí, lze ji vyměnit jednotlivě, bez úprav okolních fazet. Rozhodnete-li se pro pořízení keramických fazet i vy, neváhejte nás kontaktovat. Vždy nabízíme osobní přístup, pečlivou práci, nejmodernější technologie a špičkové materiály.

Share: