Najít v dnešní době opravdu kvalitního zubaře s dobrým přístupem k pacientům není věc snadná. Pokud k němu navíc nechcete dojíždět přes celé město a rádi byste měli svého zubaře co nejblíže svému bydlišti nebo pracovišti, je hledání ještě obtížnější. Velké štěstí mají v tomto ohledu lidé, kteří žijí či pracují v pátém pražském obvodu, neboť to nemají daleko do zubní ordinace dSmile. Proč by si ale měli zvolit právě toto dentální studio? Proč je právě dSmile tou nejlepší možnou volbou?

Zubař v Praze a špičková kvalita

Každý, kdo shání zubaře, by rád našel takového, na kterého by se mohl spolehnout při řešení problémů velkých i malých, zubaře zkušeného a schopného empatického přístupu k pacientům. Ideální zubař by měl také udržovat kontakt s nejnovějšími trendy ve stomatologii a používat nejmodernější přístrojové vybavení.

Přesně tyto parametry charakterizují i ordinaci dSmile, pracoviště těch nejlepších zubařů nejen na Praze 5. Všichni lékaři jsou zkušení profesionálové s mnohaletou praxí v oboru, kteří se pravidelně a aktivně zúčastňují stomatologických kongresů a konferencí a udržují se tak v těsném kontaktu s nejnovějšími trendy a postupy, k jejichž vývoji nezřídka sami přispívají. Ve svých ordinacích pracují pouze s těmi nejlepšími a nejmodernějšími přístroji, nezapomínají ale přitom ani na osobní přístup ke každému pacientovi, protože právě ten je u těchto špičkových zubařů na Praze 5 vždy na prvním místě. Všechny zákroky jsou konzultovány celým týmem a pacient tak má jistotu maximální kvality péče, která se mu dostane.

Komplexní zubařská péče na Praze 5

Dentální studio dSmile nenabízí jen klasickou stomatologii v podobě zubní hygieny, prohlídek, konzultací a zákroků typu ošetření kořenových kanálků nebo aplikace výplní. U dSmile jsou všichni lékaři způsobilí i k provádění chirurgických a implantačních zákroků, provádění kostních plastik apod. Kromě toho nabízí dSmile i služby estetické stomatologie (aplikaci fazet, můstků či korunek) a pacienti se zde nemusí bát konzultovat ani speciální služby jako ošetření v celkové narkóze, keramické korunky zhotovované prostřednictvím systému CEREC a další. Studio dSmile tak nabízí jednu z nejkomplexnějších nabídek zubaře na Praze 5.

Když zubař v Praze, tak dSmile

Stomatologická klinika dSmile představuje dokonalou volbu pro každého, kdo hledá mezi zubaři v Praze tu nejvyšší možnou úroveň kvality. Nehodláte-li dělat kompromisy v péči o zuby své a vašich blízkých, pak je dSmile správnou volbou. Zubařů je v Praze mnoho, ale jen málo takových jako na klinice dSmile. Kompletní spektrum stomatologické péče, nejmodernější postupy i zařízení, zkušení lékaři a osobní přístup, to je dSmile – nejen nejlepší volba zubaře na Praze 5, ale nejlepší volba zubaře v Praze.

Share: